Blog

Neden Erkekler Korse ihtiyacı Duyar?

Hemen hemen her erkek genç yaşlarında karın ve göbek kaslarının güçlü olması nedeniyle göbek bağlama sorunu yaşamaz.Fakat yaş ilerledikçe karın kaslarının gevşemesi ve o bölgelerde yağ oluşumu başlar.Karnın iç hacmi bu yolla genişlemeye tabir caizse mevzi kazanmaya başlar.Bu durum eğer önlem alınmazsa( spor yapmak ,diyet yapmak v.b) erkeklerin başbelası Göbek ,artık büyümeye başlayarak hem sindirim sistemini,hem omurga yapısını,hem kalp sağlığını hemde moralleri etkiler.

Doğum Sonrası Korse Kullanımı Hakkında

Sezaryan ile doğum yapan bayanların, en çok şikayetlerinden biri olan doğum sonrası karın bölgesi Pregnancy_formeasysarkması ve doğum sonrası dikişlerin vermiş olduğu rahatsızlık kaçınılmaz sorunların başında gelmektedir, Vucüdun tekrar toparlanma sürecinde etkili bir yol olarak görünen korseler doğru seçim yapılarak ve doğru kullanıldığı taktirde bayanların bu süreci kolayca atlatmasına yardımcı olmaktadır.

Korse İçin İpuçları

Korse kullanımı denildiğinde karşımıza birçok korse çeşidi çıkmaktadır. Her bir korsenin kullanım alanı oldukça farklı olmakta ve kullanım alanlarına göre tercih yapılmaktadır. Bu nedenle korse kullanmak isteyen bir kişinin öncelikli olarak korse çeşitlerini incelemesi ve kullanım alanlarına göz gezdirmesi gerekmektedir.

Bizde Bu Mankenlerden İstiyoruz

Åhléns, İsveç’in en ünlü katlı mağazalar zincirlerinden biri. Neredeyse her şehirde bir şubesine rastlarsınız. Sırf başkent Stockholm’de 20’ye yakın mağazası var. Moda, kozmetik, ev eşyası ve kültür ürünleri satar. Åhléns’in şöhreti birkaç gün önce ülke sınırlarını aştı, taa Amerika’larda konuşulmaya başlandı. Nedeni, iç çamaşırı reyonunda kullandığı ‘gerçeğe yakın’ iki vitrin mankeni.

Korse Demişken

Korsenin fiziksel faydaları göz önünde bulundurulduğunda hem erkekler hem de bayanlar için önemli bir yeri söz konusudur. Her ne kadar bilinçsiz bir şekilde kullanıldığında sağlığa zararlı olsa da günümüz teknolojisiyle üretilen korse çeşitleri hem fiziksel açıdan kullanıcıların vücudunu düzeltmekte hem de psikolojik açıdan kullanıcılarını rahatlatmaktadır.

Formeasy İle Gizli Dokunuşlar

Kadınların güzellik uğruna yapamadıkları şey yoktur. Özelliklede kıyafet konusunda çok seçici olunur ve her zaman şık bir görüntü yakalamak istenir. Tek başına bir kıyafet asla size tam istediğiniz performansı veremez. Sizler için özel olarak tasarlanmış, kıyafetlerinizin altına rahatça giyeceğiniz ve asla sizi rahatsız etmeyecek kıvrımlar ile üretilmiş Formeasy korseleri ile artık güzelliğinizi ikiye katlayacaksınız.

Neden Dik Duruş Alışkanlığı?

Dik durmak, vücut yapısına yük ve stres yüklenmesine engel olur, hastalıklardan korur ve ağrının hissedilmesinin önüne geçer. Dik durmak görsel olarak da kişiyi kendine güvenli ve mutlu hissettirir. Dik duruş, tüm kemik, eklem, kas yapıları yanında sinir sistemi ve denge gibi yapılarla sağlanır, bu nedenle duruş sadece basit ayakta durma veya kas aktivitesi olarak anlamamak gerekir.

Eyvah Selülit!

Selülit bir hastalık tır. Tıp bilimindeki adı da Hidrolipodistrofidir. Cilt iki parmak arasında kıstırıldığı zaman, cildin dış tabakasında girinti ve çıkıntılar meydana gelir ki buna portakal kabuğu görünümü denir. Uyluğun üst kısmı, dizin ve bileğin iç kısımları, kaba et ve baldırların arkası ve üst bacaklara genelde süvari pantolonu şeklinde yerleşir.