Blog

Doğum Sonrası Korse Kullanımı Hakkında

Sezaryan ile doğum yapan bayanların, en çok şikayetlerinden biri olan doğum sonrası karın bölgesi Pregnancy_formeasysarkması ve doğum sonrası dikişlerin vermiş olduğu rahatsızlık kaçınılmaz sorunların başında gelmektedir, Vucüdun tekrar toparlanma sürecinde etkili bir yol olarak görünen korseler doğru seçim yapılarak ve doğru kullanıldığı taktirde bayanların bu süreci kolayca atlatmasına yardımcı olmaktadır.

Formeasy korse dikişsiz örgü teknolojisi ve kolay kullanımı ile, doktor Tavsiyesi ile doğumdan sonra kullanılmaktadır. Dikişsiz örgü teknolojisiyle üretilmesi kullanımında rahatlık sağlamaktadır. Formeasy ürünleri bayanların günlük hayatlarında da kullanabileceği fonksiyonel bir üründür.

Doğum sonrası kilolarınızdan kurtulmak ve dikiş izlerinin hızlı kapanması ve haraket esnasında dikişlerin zarar görmemesi için ideal bir seçim olan formeasy korseleri doktorunuza ürünümüzü göstererek, doktor onayınızı aldıktan sonra kullanabilirsiniz. Hemen hatırlatmak isterizki formeasy korse günlük hayatta herkesin kullanabileceği bir üründür, Doğum Sonrası korse kullanımında doktorunuza başvurmanız ve doktorunuzdan bilgi almanız daha doğru olacaktır.