Hakkımızda

Hakkımızda

Biz kimiz?

Firmamız 2004 yılında kurulmuş olup ağırlık olarak vücut biçimlendirici kıyafetler ve dikişsiz iç çamaşırlar imal etmektedir. Farklı özelliklerde korse ve iç çamaşırları modelleri bulunmaktadır.  Firmamızın Ar-ge bölümü sürekli yeni modeller için sizlerin istek ve önerileri doğrultusunda araştırmalar yapmaktadır. Yeni modeller geliştirildikçe satışa sunulacaktır
HİZMET ANLAYIŞIMIZ

 FORMeasy,  vücut biçimlendirici  ürünler ve dikişsiz iççamaşırı  sınıfında  titiz çalışması ve kaliteli üretim prensibi ile sektöründe öncü olmuştur.
FORMeasy ;  çevreye duyarlı  en iyi malzemeler ve en son teknoloji kullanarak üretilmiş yüksek kalitede bir ürün aldığınızı garanti etmektedir. Bu ürünlerin tasarımlarından kalite kontrolüne kadar tüm süreçlerinde en yüksek kalite standartlarına ulaşacak şekilde denetim uygulanmaktadır.
FORMeasy  ürünlerinin  kullanımı kolay ve pratiktir. Beden ölçü tablolarına göre özel olarak dizayn edilen ürünleri müşterilerimiz kolaylıkla seçebilmektedir. Farklı renk seçenekleri mevcut olan ürünlerimizin birçoğu  S,M,L,XL,2XL,3XL olarak 6 beden şeklinde üretilmektedir.
Uluslararası beden ölçülerine uygun olup  dünyanın tüm bölgelerinde kolaylıkla kullanılabilmektedir.
müşterilerimiz  ; kulandıkları yada kullanmayı düşündükleri modellerimiz hakkında her türlü bilgi  edinme,düşünce,soru,dilek ve şikayetleri konusunda iletişim sayfası bölümünden yada destek telefonlarımızdan bize ulaşabilirler.
Formeasy  yaptığı ürünlerin kalitesine her zaman güvenir.

Who are we?

Our company was established in 2004 and it has only been manufacturing body shaping garments. We have 55 different products designed for different body parts. The R&D department of our company continuously researches for new models according to your requests and suggestions. New models will be available as they are developed.
QUALITY

 FORMeasy,  has become one of the leading brands in its sector with its rigorous work and high quality production principle. .
FORMeasy ;guarantees you a high quality product that is manufactured with the latest technology and the best materials that are compatible with the environment and business laws. All stages of production process of these products, from design to quality control, are being inspected to reach the best quality standards.
FORMeasy shapewear is practical and easy to use. Our customers can easily select our product from a distinctively designed body measurement chart. Our products come in a variety of colors and in 6 sizes that are S, M, L, XL, 2XL, 3XL. Formseasy shapewear sizes are designed compatible with the international body sizes and can easily be used all over the world.
Our customers can reach us through our official website www.formeasy.com to send us questions, comments, requests, and complaints about products they have been using or planning to use in the future.
Our firm has the full confidence in quality of the products it produces.

SİM-ART TEKSTİL SANAYİİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Firuzköy Mahallesi Mezarlıküstü caddesi No:20  Avcılar/İSTANBUL
Tel: +90 2126906262
Fax: +90 2126906247
info@formeasy.net
www.formeasy.net

Top